YURT DIŞINDA EĞİTİM

YURTDIŞINDA RUSÇA DİL EĞİTİMİ

YURTDIŞINDA RUSÇA DİL EĞİTİMİ

Rusça, Slav Dilleri'nden, Avrasya'da yaygın olarak konuşulan bir dil. 20. yüzyılda politik açıdan önemli bir dil olan Rusça, Birleşmiş Milletler'in resmi dillerinden biridir. Şimdiki Rus stilindeki Kiril Alfabesi'nde 33 harf var.

Rusça ikinci bir yabancı dil öğrenmek isteyenlerin son dönemde önem verdiği diller arasındadır. Rusya’nın geniş ticaret hacmi, Rusça’nın SSCB’den ayrılan tüm ülkelerde hala kullanılması sebebiyle pek çok kişi Rusça öğrenmeye yönelmektedir.


Rusya eğitim sistemindeki kalitesi ve disiplinli eğitimiyle öğrencilerin kısa sürede başarı göstermelerini sağlar. Rusya; mimarisi, tarihi, edebiyatı, sanatı, müzeleri ve doğal güzellikleriyle öğrencilerin unutulmaz bir eğitim hayatı geçirmesini sağlayacaktır. 

Eğitim süresi, kişinin dil seviyesine göre değişir. Yurtdışında Fransızca eğitimi almak size aşağıda sıraladığımız deneyimleri yaşamanızı sağlayacaktır.

v  Uluslararası tecrübe edinirken yerel dili konuşulduğu ülkede öğreneceksiniz.

v  Yaşam içinde öğrendiğiniz dili kullanma şansınız olacak ve farklı kültürden insanlarla tanışabileceksiniz.

v  Başka bir ülkede yaşamak sizin yaşamla ilgili deneyim kazanmanızı sağlarken kendinize güvenmenizi sağlayacaktır.

v  Yabancı dilleri bilmenin daha da önem kazandığı bu yüzyılda bu deneyim, kariyerinizde etki yaratacaktır.

 

RUSYA DİL OKULU

Daha ayrıntılı bilgi için bize 0212 7097794 numaradan arayabilir ya da info@miracoloegitim.com adresinden e-mail gönderebilirsiniz.