YURT DIŞINDA EĞİTİM

YURTDIŞINDA İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ

YURTDIŞINDA İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ

Yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilerin katılabileceği programların ders saatleri minimum haftada 15 saat olmalıdır. Dil okullarında sınıflar ortalama 8-15 kişiden oluşmaktadır. Okulların büyük çoğunluğu yıl boyunca devam eden kurslar düzenlerler.

 

Genel İngilizce programları gramer, kelime bilgisi, konuşma dersleri, dil laboratuarlarında görsel ve işitsel uygulamalardan oluşur. Genel İngilizce programları dışında okullar; İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık Programları, Birebir ders gibi farklı dil programları da sunarlar.

 

Ayrıca okulların uzun süreli eğitim düşünenler için ‘Akademik Yıl’ programı da sunmaktadırlar. Bu programların içeriklerinin Genel İngilizce’den farkı yoktur. Genelde belli başlangıç tarihleri vardır, böylece uzun dönem okuyacak öğrencileri bir araya toplarlar ve okul ücretleri her hafta başlayan programlara göre daha uygun olur. Böylece 6 ayın üzerinde dil eğitimi düşünen öğrenciler için kaliteli okullarda daha ekonomik şartlarda okuma fırsatı olur.

 

Dil eğitiminden sonra yurtdışında sertifika programları, üniversite, yüksek lisans gibi eğitim planı da yapabilirsiniz.

 

 

AMERİKA DİL OKULU

KANADA DİL OKULU

İNGİLTERE DİL OKULU

AVUSTRALYA DİL OKULU

YENİ ZELANDA DİL OKULU

MALTA DİL OKULU

 

Daha ayrıntılı bilgi için bize 0212 7097794 numaradan arayabilir ya da info@miracoloegitim.com adresinden e-mail gönderebilirsiniz.