AMERİKA’DA KAMP \CampUSA PROGRAMI

AMERİKA’DA KAMP \CampUSA PROGRAMI

ABD'de sayısı 1000'den fazla olan bu kamplara ister danışman istersen destek ekibi üyesi olarak katılabilir, muhteşem bir doğada, farklı kültürlerden onlarca kişiyle beraber yüzlerce aktiviteye katılarak inanılmaz bir deneyim yaşayabilirsin.

Keyifli zaman geçirirken bir yandan da para da kazanıp ve program sonrasında 1 ay boyunca ABD'de istediğin gibi gezip eğlenebilirsin!

Kısacası CampUSA, farklı kültürde onlarca kişiyle arkadaşlık kurup çalışarak para kazanma ve ABD'de gezme deneyimi sağlayan uluslararası bir programdır!

CampUSA - Amerika'da Yaz Kampı


Kamplarda farklı kültür ve sosyoekonomik sınıflara ait çocuklar hem eğlenip hem öğrenirken, dünyanın farklı yerlerinden gelen katılımcılar da onlara rehberlik ve eğitmenlik yapmaktadırlar.

Kamplarda minimum 9 hafta olmak kaydıyla 11 haftaya kadar çalışılabilir. Eğer kamp süresi uzarsa katılımcı kampta çalışmaya devam edebilir. Bu durumda katılımcı ekstra ücret alır. İş sözleşmesinde belirtilen çalışma süresi tamamlandıktan sonra katılımcı 30 gün daha Amerika'da kalıp istediği gibi gezebilir, eğlenebilir ve alışveriş yapabilir. 

Katılımcılar 15 Mayıs - 15 Haziran tarihleri arasında Amerika'ya varmak zorundadırlar.

Üniversite hazırlık, 1, 2, 3 veya 4. sınıfta okuyorsan, 

Ya da yüksek lisans hazırlık veya 1. ya da 2. sınıftaysan, 
4,00 üzerinden en az 2,00 not ortalaman varsa,
Orta düzeyde İngilizce biliyorsan,
18-26 yaş aralığındaysan, 
Yaz aylarında müsaitsen, 
 Katılabilirsin.

 

Ayrıca çok iyi düzeyde İngilizce biliyorsan veya belirli bir yeteneğin varsa öğrenci olmasan dahi sen de kampa katılabilirsin!

 

Daha ayrıntılı bilgi için bize 0212 7097794 numaradan arayabilir ya da info@miracoloegitim.com adresinden e-mail gönderebilirsiniz.